Giriş

Ghostegro Giriş

Ghostegro, Instagram’da bâtın olan hesapları görüntülemek ve takip etmek için kullanılan bir uygulamadır. Uygulama, Instagram API’sini kullanarak bâtın hesapların gönderilerini, öykülerini, öne çıkanlarını ve takipçi listelerini manzaralar. Ghostegro giriş yapmak için öncelikle uygulamayı indirmeniz ve yüklemeniz gerekir. Akabinde, uygulamayı açın ve Instagram hesabınızda oturum açın. Aşağıdaki kontaktan oturum açabilirisiniz.

Ghostegro Web

https://www.tamindir.com/indir/ghostegro-apk/


Ghostegro 2024 giriş yapmak için öncelikle bir hesap oluşturmanız gerekir. Hesap oluşturmak için uygulamayı açın ve “Kaydol“a tıklayın. Akabinde, isminizi, e-posta adresinizi ve bir şifre girin. Hesap oluşturduğunuzda, uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Giriş yapmak için “Giriş Yap“a tıklayın ve e-posta adresinizi ve şifrenizi girin. Nunu web, Ghosty uygulamarına misal şşekilde çalışmaktadır.

Ghostegro’nun Özellikleri

 • Gizli Instagram hesaplarını görüntüleyin ve takip edin.
 • Gizli hesapların gönderilerini, öykülerini ve öteki içeriğini görüntüleyin.
 • Gizli hesapların profil fotoğraflarını büyütün.
 • Gizli hesapların takipçi ve takipçi sayılarını görün.
 • Gizli hesapların öne çıkan gönderilerini görüntüleyin.
 • Gizli hesapların etiketlendiği gönderileri görüntüleyin.

Ghostegro’yu Kullanmak İnançlı mi?

Ghostegro apk‘ nın güvenliği konusunda kimi kaygılar vardır. Kimi kullanıcılar, uygulamanın bilinmeyen profillerin datalarını müsaadesiz olarak topladığını sav ediyor. Ghostegro, bu argümanları reddediyor, lakin uygulamanın kapalılık siyaseti, bilgilerinizin nasıl kullanılacağı konusunda detaylı bilgi sağlamıyor.

Kullanmaya karar verirseniz, gizliliğinizi korumak için kimi tedbirler alabilirsiniz. Örneğin, uygulamayı kullanırken bir uydurma hesap kullanabilirsiniz. Ayrıyeten, uygulamayı kullanmayı bitirdiğinizde, uygulamadan çıkış yaptığınızdan ve bilgilerinizi sildiğinizden emin olun.

Ghostegro’nun Avantajları

 • Gizli Instagram hesaplarını görüntülemenize ve takip etmenize imkan tanır.
 • Gizli hesapların gönderilerini, öykülerini ve öbür içeriğini görüntülemenizi sağlar.
 • Gizli hesapların profil fotoğraflarını büyütmenizi sağlar.
 • Gizli hesapların takipçi ve takipçi sayılarını görmenizi sağlar.
 • Gizli hesapların öne çıkan gönderilerini görmenizi sağlar.
 • Gizli hesapların etiketlendiği gönderileri görmenizi sağlar.

Ghostegro’nun Dezavantajları

 • Gizli profillerin bilgilerini müsaadesiz olarak toplayabileceği argümanları vardır.
 • Uygulamanın kapalılık siyaseti, bilgilerinizin nasıl kullanılacağı konusunda detaylı bilgi sağlamıyor.

Ghostegro Yorum

Instagram‘da zımnî olan hesapları görüntülemenize ve takip etmenize imkan tanıyan bir uygulamadır. Instagram API’sını kullanarak çalışır ve bilinmeyen profillerin gönderilerini, öykülerini ve başka içeriğini görüntülemenizi sağlar.

Kullanıcılar tarafından hem olumlu hem de olumsuz yorumlar almaktadır. Olumlu yorumlarda, uygulamanın kapalı hesapları görüntüleme ve takip etme konusunda tesirli olduğu belirtilmektedir. Olumsuz yorumlarda ise, uygulamanın kapalı profillerin datalarını müsaadesiz olarak toplayabileceği tezleri yer almaktadır.

Ghostegro Çalışıyor mu?

Ghostegro, genel olarak çalışmaktadır. Fakat, uygulamanın birtakım kullanıcılar için çalışmadığına dair raporlar da bulunmaktadır. Bu durum, uygulamanın sunucularının ağır olmasından yahut uygulamanın birtakım aygıtlarla uyumlu olmamasından kaynaklanıyor olabilir. Instagram giriş hareketleri sayfasından hesabınızın kullanıldığı uygulamaları görebilir, istemediğinizi kaldırabilirsiniz.

İçindekiler

Toggle

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu