Giriş

Mail.Com Premium Üyelik Ne İşe Yarar? Premium Özellikleri Nelerdir?

Mail.Com Premium Üyelik Ne İşe Yarar? Premium Özellikleri Nelerdir?
Mail.Com Premium Üyelik Ne İşe Fayda? Premium Özellikleri Nelerdir?

Mail.com premium üyelik ne işe yarar sorusu kullanıcıların hayli merak ettiği ve araştırdığı değerli bahislerden biridir. Mail servisinin kullanıcıları makul fiyatlar ödeyerek çok daha yeterli standartlarda mail hizmeti alabilme talihine ulaşabilmektedir. Lakin bu süreçte en kıymetli faktör şahısların mail.com üyeliği yaparken seçecekleri üyelik ve premium paketleridir. Mail şirketi kendi kullanıcılarına birden fazla paket fırsatı sunmaktadır.

Her paketin kendi içerisinde farklı özellikleri bulunur. Hangi paketi tercih ettiğiniz ihtiyaçlarınıza nazaran değerlendirildiğinde son derece değerlidir. Ferdî ve kurumsal gereksinimlerinizi karşılayabilecek bir paketi seçerek mail.com hizmetlerinden çok daha profesyonel seviyede yararlanma talihi bulabilirsiniz.

Özellikle mail alma ve gönderme hizmetini sizlere geniş standartlarda sunan bu sistem reklamsız hizmet alabilmeniz için premium imkanlarını da sunmaktadır. Fakat reklamsız hizmet almanın ötesinde çok daha profesyonel seviyede hizmetler verildiğini de söylemek mümkündür.

Mail.Com Premium Üyeliğin Özellikleri Nedir?

Mail.com premium üyelikten yararlanmak isteyen şahıslar öncelikle bu hizmetin ne çeşit yararlar sağladığını bilmesi gerekmektedir. Mail hizmetlerinden ayrıntılı formda yararlanmak isteyen şahıslar epeyce yeni standartlarda hizmet alabilir ve mail süreçlerini çok daha profesyonel düzeyde gerçekleştirebilir. Premiuma kayıt olan bireylere tıpkı vakitte şu ek özellikler sunulmaktadır:

 • Mail.com premium üyelik süreçlerinin en değerli özelliklerinden birisi reklamsız gelen kutusu hizmeti veriyor olmasıdır. İster web üzerinden isterse mobilden kullanılsın fark etmeksizin buradan reklamsız olarak hizmet alma bahtı bulunabilir.
 • Bir başka avantajı ise POP3/ IMAP hizmetidir. 2. Taraf olan uygulamaları kullanmak aygıtlar ortasında ise senkronizasyon yaratmak üzere mevzularda seçenekleri faal hale getirmek mümkün olabilmektedir.
 • Premium üyelik hizmetlerinde bir öteki kıymetli hizmet takviyesi ise telefon üzerinden sağlanan müşteri hizmetleridir. Müşteri hizmetleri konusunda premium müşteri olarak ayrıcalıklı hizmet alabilirsiniz. 365 gün telefon ile takımlara ulaşmak mümkün olmaktadır.
 • E-posta yönlendirmesi yapılabilir. Mail.com hesabınızı farklı bir göndericiden gelen tüm e-postaları ya da iletileri farklı bir adrese yönlendirmek mümkün olmaktadır.
 • Bulut depolama imkânı sunulmaktadır. Bu hizmet ile müşteriler 10 GB ek bulut depolama imkanlarından yararlanabilirler. Bu da premium hesaplarda +110 bulut hizmetinden yararlanma talihini sunmaktadır.
 • Tematik takvimlerden yararlanabilirsiniz. En sevilen spor grubunun ya da TV gösterisinin tarihlerini organizatöre ekleyebilirsiniz. Böylelikle sevdiğiniz hiçbir aktiviteyi kaçırmak durumunda da kalmazsınız.
 • Aynı vakitte 100 MB’lik ekler sunulmaktadır. Bu ekler sayesinde büyük evrakları daha kolay halde gönderebilirsiniz.

Diğer kullanıcılardan farklı olarak planlanmış gönderme imkanları da sunulmaktadır. E-postayı hazırladıktan sonra istenilen tarihlerde gönderme yapabilirsiniz. Bu özellik bilhassa kurumsal kullanıcılar için son derece kıymet arz eden ayrıntılar ortasında yer almaktadır. Çevirim içi ofis şablonları da premium üyelere sunulan özelliklerdendir. Üyelik bütçenizi planlayarak günlük girişler oluşturmanıza yardımcı olan bir özelliktir.

Mail.com Premium Üyelik Nasıl Yapılır?

Mail.com premium üyelik satın alma için şahısların genel adımları takip etmesi kâfi olmaktadır. Lakin bu özelliklerin vakitle değişebileceğini de belirtmek gerekir. Bilhassa de premium paket fiyatları sıklıkla değişebilir. En aktüel bilgiler konusunda ise Mail.com resmi internet sayfasını takip etmek gerekebilir. Mail.com premium üyelik nasıl yapılır sorusuna cevap vermek için şu adımları izlemek gerekir:

 • İlk adım olarak şahısların Mail.com hesaplarına giriş yapması gerekiyor. Bu süreci tarayıcıyı kullanarak yapabilirsiniz.
 • Sonraki adımda premium özellikler sayfasına giriş yapmanız gerekiyor. Burada karşınıza premium hesap paketleri çıkacaktır.
 • Tek tek paketleri incelemeli ve şahsî gereksinimlerinize en çok uyan paketi tercih etmelisiniz.
 • Daha sonra ise ödeme bilgilerini eklemeniz gerekiyor. Genel olarak ödeme bilgileriniz kredi kartı ya da öbür ödeme usullerinden biri olabilir.
 • Bir sonraki süreçte ise ödemeyi tamamlamanız gerekmektedir. Artık satın al kısmını tıklayarak ödemeyi yapabilir ve paketi satın alabilirsiniz.
 • En son olarak da onay ve aktivasyon süreçlerini gerçekleştirmelisiniz. Çarçabuk yapacağınız bu süreçlerden sonra hesabınızı yine başlatmanız istenebilir.

Tüm adımları takip ettikten sonra seçtiğiniz premium paket hesabınıza yüklenir ve bu paketin sizlere sağlamış olduğu tüm ayrıcalıklardan en âlâ halde yararlanabilirsiniz. Premium paketleri aylık olarak ya da yıllık olarak satın alabilirsiniz yıllık olarak satın aldığınızda 1 yıl boyunca premium paketin tüm ayrıcalıklarını aylık fiyatlar ödemeden kullanabilirsiniz.

Mail.Com Premium Üyelik Ne İşe Fayda? Premium Özellikleri Nelerdir? makalemizin sonuna geldik. Mail com hakkında daha fazla makale için Mail.com Spam Filtresi Nedir? yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu