Mail Giriş

Twitter Bir Sorun Oluştu Hatası Çözümü

Sosyal medyanın devi Twitter, günlük ömrümüzün ayrılmaz bir modülü haline geldi. Fakat, “Twitter giriş yaparken bir sorun oluştu” yahut “Twitter bir kusur oluştu, ancak endişelenme gerek yok, senden kaynaklanmıyor” üzere iletilerle karşılaşıldığında, kullanıcıların karşılaştığı problemler hudut bozucu olabilir. Bu rehberde, kullanıcıların sıkça karşılaştığı problemleri inceleyecek ve meselesiz bir Twitter tecrübesi için tesirli tahlilleri keşfedeceğiz.

Twitter Bir Sorun Oluştu Hatası

Twitter web giriş yapmaya çalıştığınızda, “Bir sorun oluştu. Daha sonra tekrar istekte bulunmayı deneyin.” kusuru alıyorsanız, aşağıdaki tahlilleri deneyebilirsiniz:

 • Twitter’ın sunucu durumunu denetim edin. Twitter’ın resmi web sitesinde yahut dayanak hesabından sunucu durumunu denetim edebilirsiniz. Sunucular kapalıysa, Tivitıra Giriş yapamazsınız.
 • İnternet irtibatınızı denetim edin. İnternet kontağınız yoksa yahut kontağınız yavaşsa, giriş yapamazsınız. İnternet irtibatınızı denetim etmek için öbür bir web sitesine yahut uygulamaya erişmeyi deneyin.
 • Cihazınızı yine başlatın. Bazen aygıtınızı kapatıp tekrar açmak, meseleleri çözebilir.
 • Uygulamanın yahut tarayıcının önbelleğini temizleyin. Uygulamanın yahut tarayıcının önbelleği, süreksiz belgeleri ve bilgileri saklayan bir belgedir. Bu belgeler bozulursa, giriş yapamamanıza neden olabilir. Uygulamanın yahut tarayıcının önbelleğini temizlemek için aşağıdaki adımları izleyin:
  • Android için: Ayarlar > Uygulamalar > Twitter > Depolama > Önbelleği temizle‘ye dokunun.
  • iOS için: Ayarlar > Twitter > Depolama > Önbelleği sil‘e dokunun.
  • Web tarayıcısı için: Tarayıcının ayarlar menüsünden önbelleği temizle seçeneğini seçin.
 • Uygulamayı silip tekrar yükleyin. Uygulamada bir sorun varsa, uygulamayı silip tekrar yüklemek sorunu çözebilir. Uygulamayı silmek için aşağıdaki adımları izleyin:
  • Android için: Ayarlar > Uygulamalar > Twitter > Kaldır’a dokunun.
  • iOS için: Ayarlar > Twitter > Sil’e dokunun.
 • Twitter Takviye grubuyla irtibata geçin. Üstteki tahliller sorunu çözmezse, Twitter Takviye grubuyla irtibata geçin.

Bu tahlilleri denedikten sonra hala sorun yaşıyorsanız, sorunun nedeninin Twitter’ın sunucularında yahut internet irtibatınızda olabileceğini unutmayın. Bu durumda, sorunu çözmek için Twitter’ın sunucularının düzeltilmesini yahut internet temasınızın düzgünleşmesini beklemeniz gerekebilir.

Hata İletileri ve Çözümleri

Twitter Yanılgı Bir Sorun Oluştu. Lütfen Daha Sonra Tekrar Dene

Bu kusur iletisi, Twitter sunucularında bir sorun olduğunu gösterir. Bu sorun, Twitter’ın sunucularının bakıma alınmış olması, bir arıza olması yahut öbür bir nedenden kaynaklanabilir.

Bu durumda, yapabileceğiniz tek şey, Twitter’ın sunucularının düzeltilmesini beklemek ve daha sonra tekrar denemektir.

Twitter Bir Kusur Oluştu Lakin Endişelenme Gerek Yok, Senden Kaynaklanmıyor

Bu yanılgı iletisi, Twitter sunucularında bir sorun olduğunu gösterir, lakin sorunun sizin tarafınızdan kaynaklanmadığını gösterir. Bu sorun, Twitter’ın sunucularının bakıma alınmış olması, bir arıza olması yahut öteki bir nedenden kaynaklanabilir.

Bu durumda, yapabileceğiniz tek şey, Twitter’ın sunucularının düzeltilmesini beklemek ve daha sonra tekrar denemektir.

Twitter Bir Sorun Oluştu. Yine Yüklemeyi Dene

Bu yanılgı bildirisi, Twitter uygulamasında bir sorun olduğunu gösterir. Bu sorun, uygulamanın bozulması, bir arıza olması yahut diğer bir nedenden kaynaklanabilir.

Bu durumda, yapabileceğiniz birinci şey, uygulamayı yine başlatmayı denemektir. Uygulamayı tekrar başlatmak, sorunu çözebilir.

Uygulamayı yine başlatmak işe yaramazsa, uygulamayı silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz. Uygulamayı silip tekrar yüklemek, sorunu çözebilir. Twitter web giriş yapamıyorum sıkıntısını çözmek için tıpkı başlıklı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

İçindekiler

Toggle

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu