Mail Giriş

Mail.com Bulut Depolama (Cloud) Ücretleri Ne Kadar?

Mail.com Bulut Depolama (Cloud) Ücretleri Ne Kadar?
Mail.com Bulut Depolama (Cloud) Fiyatları Ne Kadar?

Mail.com bulut depolama fiyatları hizmetin tipine ve paket seçeneklerine nazaran farklılık göstermektedir. Her türlü e-posta verisini ve belgesini saklayabileceğiniz bulut sisteminde profesyonel bir hizmet verilmektedir. Kullanıcılar çok rahat bir biçimde depolama seçeneklerinden yararlanabilmekte ve depolama hizmetlerinin tüm imkanlarını diledikleri anda kullanabilmektedirler.

Mail.com depolama sistemi günümüzde mail kullanıcıları için sunulan en kıymetli hizmetlerden biridir. Çevrimiçi depolama hizmeti olarak da tanımlanabilen bu hizmet sayesinde e-postanıza gelen birçok belgeyi ve datayı çarçabuk depolama imkânı bulabilirsiniz. Birebir vakitte bilgisayarınızda bulundurduğunuz belgeleri yedeklemek istediğinizde tekrar bulut depolama hizmetinin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Mail.com üyelerine birçok kıymetli hizmeti bir ortada sunmaktadır. Her türlü e-posta gönderimine imkan tanıyan servis birebir vakitte beklentilerinize karşılık verebilmek ismine daima olarak yeni jenerasyon depolama sistemlerini de sunmaktadır. Mail.com bulut depolama ücretleri de üyeler tarafından merak edilen hususlardan biridir. Lakin üyelik fiyatları paketlerin özelliklerine nazaran farklılık göstermektedir.

Mail.Com Bulut Depolama Neler Vadediyor?

Mail.com bulut depolama hizmeti kullanıcılarına birçok değerli ayrıcalık vaat etmektedir. Bu ayrıcalıklar içerisinde bilhassa şunları saymak mümkündür:

  • Kişiler yükseltme seçeneğini kullanarak bulutta 2 GB fiyatsız depolama alanına sahip olabilmektedirler.
  • Uygun fiyatlarla evrak ve data yedekleme hizmetlerinden yararlanabilmek mümkündür.
  • Kişiselleştirilmiş klasörler oluşturabilir ve kendinize özel bir depolama alanı yaratabilirsiniz.
  • Çoğu formatta ve boyutta belgeler yüklemenize imkan tanıyan bir sistemi vardır.
  • Tamamen inançlı çevrimiçi depolama hizmetini sizlere sunmaktadır.
  • İnternet ilişkinizin bulunduğu her yerde depolama sistemine erişebilirsiniz.
  • Oldukça kolay bir biçimde belge paylaşmanıza imkan tanıyan sistemi vardır.

Tüm bu ayrıcalıkları değerlendirdiğinizde profesyonel hizmet alabileceğinizi bilmeniz gerekir. Her türlü sistemi sizlere en düzgün halde sunan mail.com bilhassa beklentilerinize gerçek manada cevap vermektedir. Üstün standartları ile öne çıkan platform her türlü ayrıcalığıyla depolama sistemlerinde bilgilerinizin inançlı bir formda saklanmasını sağlar.

Mail.Com Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Mail.com bulut depolama ücretleri paketlerin fiyatına nazaran farklılık gösterdiği için net bilgi vermek mümkün olmayabilir. Genel olarak fiyatlar her sene muhakkak devirlerde güncellenmektedir. Paket fiyatlarına bakıldığında 20 GB bulut depolama 0.89 USD fiyatıyla sunulur. Bu aylık fiyatıdır. Bununla birlikte 50 GB bulut depolama hizmeti almak isteyen şahıslar 0.99 fiyat ödemek durumundadır. 100 GB bulut depolama hizmeti almak isteyen şahıslar ise 1.49 üzerinden ücretlenen hizmetlerden yararlanabilmektedirler.

Bulut sistemine kaydedilen datalar farklı fizikî pozisyondaki sunucularda depolanmaktadır. Bu formda çok daha inançlı bir formda data saklama imkanı elde edilebilmektedir. Data ölçüsünün tıpkı vakitte bilgisayarın yahut mobilin dahili hafızasının çok ötesinde bir sistem ile muhafaza imkânı elde edebilirsiniz. Her yerden erişebileceğiniz bu belgeleri birebir vakitte diğerleriyle da kolay kolay paylaşma imkânı elde edebilirsiniz. Bilgisayar ya da telefonun çalınması halinde sizlere ayrıyeten bir müdafaa katmanı da sağlamaktadır.

Mail.com Bulut Depolama (Cloud) Fiyatları Ne Kadar? makalemizin sonuna geldik. Mail com hakkında daha fazla makale için Mail.com Spam Filtresi Nedir? yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu