Mail Giriş

Mail.com MailCheck: Akıllı Bildirimler Nedir? Nasıl Kurulur?

Mail.com MailCheck: Akıllı Bildirimler Nedir? Nasıl Kurulur?
Mail.com MailCheck: Akıllı Bildirimler Nedir? Nasıl Kurulur?

Mail.com MailCheck hizmeti kullanıcıların ayrıntılı olarak araştırdığı özelliklerden biridir. Akıllı bildirimler olarak da tanımlanan MailCheck sayesinde kullanıcılar iletilerini ve bildirimlerini çok daha rahat biçimde görme imkanı bulabilmektedirler. Bilhassa telefonlarda Android’in yeni sürümünü kullanan şahıslar bu uygulamalar ile mail idaresini daha da profesyonel düzeyde gerçekleştirme imkanı elde edebilirler.

Akıllı bildirimlerden tüm mail kullanıcıları yararlanabilmektedir. Bireyler akıllı bildirimleri faal hale getirdiklerinde tüm bildirimleri hem taşınabilir uygulamalar aracılığı ile daha kolay alabilir hem de daha seri bir biçimde mail adresinizi kullanma imkanı elde edebilirsiniz.

Mail.com Akıllı Bildirimler Ne Demek?

Mail.com akıllı bildirimler her gün e-postalarınızı denetim etmek için harcadığınız vakti en aza indirmenize imkan tanıyan bir e-posta hizmetidir. E-posta en kıymetli irtibat araçları ortasında yer alır ve bireyler bu e-posta hizmetleri sayesinde hayli profesyonel ve süratli biçimde mail gönderme ve alma imkanı elde eder. Çok daha verimli e-posta kullanabilmek için de servisler her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir. En değerli hizmetlerinden birisi de akıllı bildirimler denilebilir.

Akıllı bildirimler sayesinde mailler çok daha süratli halde denetim edilebilir. Birebir vakitte bulunduğunu yerin rastgele bir kıymeti olmadan gelen mailleri denetim etme imkanı bulabilirsiniz. Mail.com posta servisinin MailCheck uzantısı süreçlerin çok daha süratli biçimde yapılmasında büyük bir ehemmiyete sahiptir. Yeni bir e-posta bildirimi görmek için de iletilerinize direkt tarayıcı araç çubuğundan erişmek için eklentinizi yüklemeniz kâfi olmaktadır.

MailCheck Kullanıcıya Yararları Nelerdir?

Yeni kuşak irtibat araçlarının en kıymetlilerinden birisi MailCheck uygulamasıdır. Bu uygulama mail adreslerini çok daha güzel standartlarda kullanma imkanını sizlere sunmaktadır. En değerli yararları hakkında ise şunlar söylenebilir:

 • MailCheck ile mail adresini daha kolay bir halde direktörüz mümkün olur.
 • E-postaları görmek ve incelemek için daha az vakit harcama bahtınız olur.
 • Birden fazla hesap için de tek bir tıklama ile oturum açma özelliklerinden yararlanabilirsiniz.
 • Bu özellik birçok e-posta servisinin mail adresi için kullanılabilmektedir.
 • Birden fazla hesabı daha kolay yönetebilirsiniz.
 • Tek bir kez tıklama ile tüm maillere anında erişim imkânı sunar.
 • Ses ayarları konusunda seçenekler kullanıcıya bırakılır. Bildirim seslerini faal hale getirebilir ya da büsbütün devre dışı bırakabilirsiniz.
 • E-postanızı özelleştirme imkanını sizlere sunmaktadır.
 • Kurulumu ise epey kolay bir uygulamadır.
 • Kurumsal ve ferdî kullanıcılar için uygun bir özelliktir.
 • Tarayıcı simgesi eklenen tüm hesaplardaki e-postaların sayısını anlık olarak görmenize imkan tanımaktadır.

Bununla birlikte birçok kullanıcının merak ettiği sorular bulunmaktadır. Gelen kutusuna gelen tüm iletileri görebilmek için birinci olarak e-posta adresinizi bu sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Sonrasında günün her saatinde uygulamanın sağladığı kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

MailCheck Uzantısı Nasıl Yüklenir?

Mail.com tarafından kullanıcılara sunulan en kıymetli kolaylıklardan birisi de MailCheck hizmetidir. Bu hizmet ile birlikte kullanıcılar çok daha kolay bir biçimde maillerine ulaşabilmektedirler. Yükleme sürecini de şu adımları takip ederek yapabilirsiniz:

 • Kullanılan tarayıcı tipine tıklayarak fiyatsız olan uygulamayı indirmeniz gerekiyor.
 • Daha sonra heyetimi kabul etmeniz halinde MailCheck simgesi tarayıcının araç çubuğunda görünmeye başlar.
 • Simgeye tıklandığında da Mail.com hesabındaki şifre ile oturum açmanız gerekir.
 • Bu süreçlerden sonra daha fazla hesap ekleyerek hepsini yönetmeye başlayabilirsiniz.

Bunların yanında bildirimleri devre dışı bırakmak isterseniz varsayılan ayarlardan bu ayarları kolay kolay yapabilirsiniz. Açılan bildirilerde bildirimler devre dışı kaldığında sesli olarak haberdar edilmezsiniz. Lakin sesli olarak haberdar edilmek için de tekrar bu ayarlardan bildirim seslerini etkin hale getirmeniz gerekir.

Mail.com MailCheck: Akıllı Bildirimler Nedir? Nasıl Kurulur? makalemizin sonuna geldik. Mail com hakkında daha fazla makale için Mail.com Spam Filtresi Nedir? yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu