Mail Giriş

Yahoo Plus Secure Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı Ne Kadar?

Yahoo Plus Secure Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı Ne Kadar?
Yahoo Plus Secure Nedir? Ne İşe Fayda? Fiyatı Ne Kadar?

Yahoo Plus Secure, kullanıcılarına güvenlik gayesi ile sunmaya başladığı bir hizmettir. Bu hizmet Yahoo tarafından çeşitli eserlerin ve hizmetlerin daha inançlı hale getirilmesi hedefini taşımaktadır. Bu hizmet birtakım özellikleri ile öne çıkmaktadır. Güvenlik hedefi ile öne çıkan bu hizmet bilhassa ferdî bilgi inançlı ve kimlik hırsızlığına karşı öne çıkmaktadır. Bunlara emsal birçok mevzuyu içeren hizmet, kullanıcıların tüm hizmetleri en inançlı halde kullanmasına imkân tanımaktadır. Aboneler daha fazla depolama alanına ve reklamsız kullanma tecrübesine de sahip olabilmektedirler.

Yahoo mail servisi günümüzün en çok kullanılan servisleri ortasında yer alır. Şahıslar ve takvim üzere birçok hizmeti sunan mail servisi tıpkı vakitte gelen ve giden mail kutusu takviyesi vererek daha profesyonel bir halde mail adresini yönetme talihi sunar. Günümüzde birçok kişi tarafından kullanılan Yahoo mail servisi birebir vakitte son derece inançlı bir kullanım ortamı sunmaktadır. Yahoo Plus Secure şahıslara çok daha inançlı bir depolama alanı yaratmaktadır.

Yahoo Plus Secure Aboneliği Ne İşe Fayda?

Yahoo Plus Secure aboneliği inançlı bir mail servis hizmeti olarak tanımlanabilir. Çok daha inançlı bir mail servisi kullanma evresinde bu hizmetin abonesi olmak büyük bir değer taşımaktadır. Bu abonelik sistemi kullanıcılara birçok kıymetli avantajı bir ortada sunmaktadır. Yahoo Plus Secure aboneliği ne işe yarar sorusuna ise şu formda karşılık vermek mümkün olabilir:

 • Yahoo Plus Secure aboneliği kullanıcılara çevrimiçi güvenliği en yeterli halde sunmaktadır. E-posta güvenliği, kimlik hırsızlığına karşı müdafaa ve akla gelebilecek tüm güvenlik ve müdafaayı sunmaktadır.
 • Aboneler birebir vakitte premium e-posta tecrübesini de en düzgün formda yaşayabilirler. Yahoo Mail’de geniş bir depolama alanı sunulur. Tıpkı vakitte tüm hizmetleri reklamsız olarak alma imkânı bulabilirler.
 • Kullanıcılar abonelikleri ile ilgili olarak bir sorun yaşarlarsa bu türlü bir durumda 7/24 müşteri dayanağı alabilirler. Teknik problemlerden hesap erişimine kadar birçok bahiste sıkıntıların çok süratli bir formda tahlile kavuşturulduğu söylenebilir.
 • Yahoo tarafından sunulan tüm hizmetler reklamsız bir biçimde verilir. Bu reklamlar çok sonlu gösterilir ya da hiç gösterilmez.
 • Aynı vakitte aboneler birtakım içeriklere ya da hizmetlere daha kolay bir formda erişim sağlayabilirler. Bu hizmetler içerisinde fotoğraf depolama, oyunlar, görüntü içerikleri ve daha birçok özellik sayılabilir.

Ancak bu hizmet özellikleri her abonelik sürecinde farklılık gösterebilir. Yeni fırsatlar ve avantajlar sunulabilir ya da kimileri kullanımdan kaldırılabilir. Bu nedenle abonelik öncesinde sunulan tüm fırsatların neler olduğu şimdiki olarak öğrenilmelidir.

Yahoo Plus Secure Aboneliği Nasıl Alınır?

Yahoo Plus Secure aboneliği almak bireyler için değerli yararlar sunar. Bilhassa mail adreslerini çok ağır bir biçimde kullanan kullanıcılara birçok yenilik ve fırsat bir ortada sunulur. Lakin bu abonelik sisteminden yararlanabilmek için birtakım adımları takip etmeniz gerekir. Bu adımlar ise şu formdadır:

 • Öncelikle Yahoo hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Bu süreçte bir adresiniz yok ise yeni bir adres alabilirsiniz.
 • Daha sonra ise abonelik sayfasını ziyaret etmelisiniz. Bunun için özel olarak hazırlanan bir abonelik sayfası bulunmaktadır. Bu sayfa sitenin resmî web sayfası üzerinden yayınlanmaktadır.
 • Buradan seçenekleri inceleyerek mühlet, fiyat ve sunulan hizmetin ayrıntılarını görmelisiniz.
 • Daha sonra ise aboneliği seçmeniz gerekiyor. Daha sonra ise abone ol kısmına girerek süreci başlatmalısınız.
 • Abone ol kısmında başvuruyu tamamlamak için de ödeme süreçlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu süreçleri kredi kartı ya da banka kartı ile yapabilirsiniz. Birebir vakitte ön ödemeli kart sistemleri de sunulmaktadır.
 • Ödeme süreci ile birlikte süreçleri onaylamanız gerekiyor. Bu süreçleri tamamladıktan sonra ise sizlere bir e-posta onayı gelmektedir.

Daha sonra ise kullanıcılar aboneliklerinin keyfini çıkararak çok daha profesyonel Yahoo tecrübesi yaşayabilirler.

Yahoo Plus Secure Fiyatları Ne Kadar?

Yahoo Plus Secure aboneliği fiyatları konusunda net bilgi vermek mümkün olmamaktadır. Zira her sene yılın başında bu fiyatlarda çeşitli güncellemeler yapılır. Kullanıcılar abonelik yaptıklarında ise abonelikleri sürece tek bir fiyat üzerinden ücretlendirilirler. Abonelikleri bittiğinde fiyatlarda güncelleme var ise Yahoo Plus Secure aboneliği aktüel fiyatlardan yapılmaktadır. Abonelik mühletince ise fiyat dalgalanmaları kullanıcılara hiçbir surette yansıtılmamaktadır.

Yahoo Plus Secure Nedir? Ne İşe Fayda? Fiyatı Ne Kadar? makalemizin sonuna geldik. Yahoo hakkında daha fazla makale için Yahoo Mail Hesabım Çalındı ! Nasıl Geri Alırım? yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu