Giriş

Payfix Giriş Yapamıyorum

PayFix, Türkiye’de faaliyet gösteren bir ödeme kuruluşudur. 6493 sayılı kanun kapsamında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından lisanslanmıştır. PayFix, kişisel ve kurumsal müşterilere yönelik olarak, dijital cüzdan, para transferi, fatura ödeme, pos aygıtı kiralama üzere hizmetler sunmaktadır. Payfix giriş yapamıyorum sorunu tahlili için aşağıdaki adımları izleyiniz.

Payfix Hesabıma Giriş Yapamıyorum

PayFix giriş sorunu, hesabınıza giriş yapabilmenizi engelleyen bir durumdur. Bu sorun, yanlış kullanıcı ismi yahut şifre girmeniz, hesabınızın bloke edilmesi, internet bağlantınızdaki bir sorun yahut sitenin sistemindeki bir problemden kaynaklanabilir.

Giriş problemini çözmek için aşağıdakileri yapabilirsiniz:

 • Kullanıcı isminizi ve şifrenizi denetim edin.
 • Hesabınızın bloke edilip edilmediğini denetim edin.
 • İnternet irtibatınızı denetim edin.
 • Müşteri hizmetlerine başvurun.

payfix hesabıma giriş yapamıyorum

Giriş Yanlışı Nedenleri

Giriş yanlışı, PayFix hesabınıza giriş yaparken aldığınız bir kusur iletisidir. Bu kusur bildirisi, giriş probleminin nedenini size bildirebilir.

PayFix giriş kusuru iletileri, aşağıdaki üzere olabilir:

 • Kullanıcı ismi yahut şifre yanlışlı.” Bu kusur iletisi, yanlış kullanıcı ismi yahut şifre girdiğiniz manasına gelir. Kullanıcı isminizi ve şifrenizi denetim edin.
 • Hesabınız bloke edilmiştir.” Bu yanılgı iletisi, hesabınızın bloke edildiğini manasına gelir. Hesabınızın bloke edilip edilmediğini denetim edin.
 • İnternet kontağınız yok.” Bu yanılgı iletisi, internet ilişkinizin olmadığını manasına gelir. İnternet kontağınızı denetim edin.
 • PayFix sisteminde bir sorun var.” Bu yanılgı iletisi, PayFix sistemindeki bir sorun olduğunu manasına gelir. Müşteri hizmetlerine başvurun.

PayFix, müşterilerine aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

 • Dijital cüzdan: PayFix cüzdanı ile dilediğiniz yerde ve vakitte çarçabuk para transferi, fatura ödeme, alışveriş yapabilir, nakit avans çekebilirsiniz.
 • Ödeme alma: PayFix ile cep telefonunuzu pos aygıtına dönüştürebilir, dilediğiniz yerde ve vakitte itimatla tahsilat yapabilirsiniz.
 • Para transferi: PayFix ile dilediğiniz kişi yahut kuruma anında para transferi yapabilirsiniz.
 • Fatura ödeme: PayFix ile faturalarınızı çarçabuk ödeyebilirsiniz.
 • Kripto paralar: PayFix ile Bitcoin, Ethereum, Litecoin üzere kripto paraları alabilir, satabilir ve transfer edebilirsiniz.

Payfix Neden Giriş Yapamıyorum

PayFix hesabınıza giriş yapmaya çalıştığınızda, “Kullanıcı ismi yahut şifre hatalı” kusuru alıyorsanız, kullanıcı isminizi ve şifrenizi denetim etmeniz gerekir. Kullanıcı isminizi ve şifrenizi hatırlamıyorsanız, şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Şifreyi sıfırlamak için, PayFix web sitesine yahut taşınabilir uygulamasına gidin ve “Şifremi Unuttum” ilişkisini tıklayın. Akabinde, hesabınıza kayıtlı e-posta adresinizi girin ve şifre sıfırlama kodunu alın. Şifreyi sıfırlama kodunu aldıktan sonra, yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.

Eğer kullanıcı isminizi ve şifrenizi denetim ettikten sonra bile “Kullanıcı ismi yahut şifre hatalı” kusurunu alıyorsanız, hesabınızın bloke edilmiş olabileceğini düşünün. Hesabınızın bloke edilip edilmediğini denetim etmek için, PayFix müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz. (0850) 455 11 11 numarasından takviye kısmına ulaşabilirsiniz. Payfix giriş yapamıyorum meselesini üstteki tahlil usulleri ile giderebilirsiniz.

İçindekiler

Toggle

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu