Giriş

PmAktif Giriş

PmAktif giriş nasıl yapılır? Diye soracak olursanız PmAktif giriş süreci hayli kolaydır. Birinci yapmanız gereken https://pmaktif.com/auth/login/select adresine giderek kullanıcı ismi ve şifrenizle giriş yapmaktır.

PmAktif Nedir?

Türkiye’de sigara pazarının başkanı olan PmAktif yılların tecrübesi ve kalitesiyle kesimde öncü olan firmalardan biridir. Philip Morris PM Etkin eserlerindeki kalite ve uzman takımıyla sigara tiryakilerinin her vakit en çok tercih ettiği markalarından biri olmuştur. Philip Morris PM Faal sistemini kullanan bayiler telefon numarası, müşteri kodu ve VKN numarasıyla sisteme çok kolay bir biçimde giriş yapabilirler.

PmAktif Giriş
PmAktif Giriş

PmAktif Giriş Yap

PmAktif giriş süreci epeyce kolaydır. Artık size nasıl PmAktif sitesine giriş yapabileceğinizi anlatacağız.

 • Öncelikle PmAktif sitesine bu link üzerinden giriş yapınız. https://pmaktif.com/auth/login/select
 • Ardından sisteme giriş yapabilmeniz için 3 farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlardan birini seçerek sisteme giriş yapabilirsiniz.
 • Telefon numarası ile giriş yapabilmek için “Telefon Numaranız” alanına tıklayınız. Daha sonra telefon numarası ve şifre ile giriş ekranı gelecek. Bu ekranda telefon numaranızı ve şifrenizi yazarak “Giriş” butonuna tıklayınız.
 • Bir başka seçenek olarak müşteri kodunuzla sisteme giriş yapabilirsiniz. Müşteri koduyla sisteme giriş yapmak için “Müşteri Kodunuz” seçeneğine tıklayınız. gelen ekranda müşteri kodunuzu ve şifrenizi yazarak “Giriş” butonuna tıklayınız.
 • Son seçenek olarak sisteme VKN ile giriş yapabilirsiniz. VKN ile sisteme girebilmek için “VKN ile Giriş” butonuna tıklayınız. Gelen ekranda VKN ve şifre kısımlarını doldurup “Giriş” butonuna tıklayınız.

PmAktif giriş süreci için 3 farklı yol anlattık. Sizler de bu seçeneklerden biriyle PmAktif sitesine giriş yapabilirsiniz.

PmAktif Giriş Problemleri ve Çözümleri

PmAktif sitesine giriş yaparken kimi vakit sorun yaşayabilirsiniz. Bu kısımda sık yaşanan sıkıntıları ve tahlilleri ele alacağız.

 • PmAktif giriş sürecinde şifre yanılgısı alıyorsanız ya da şifrenizi unuttuysanız şifre yenileme sürecini yapmanız gerekmektedir.
 • Bir öbür giriş sorunu de yetkisiz giriş sürecidir. Şayet sisteme kayıtlı bir kullanıcınız yoksa sisteme giriş yapamazsınız.
 • PmAktif sitesinde tarifli kullanıcınız varsa ve sisteme giriş yapamıyorsanız öncelikle internetinizi denetim ediniz.
 • Eğer internetiniz varsa tekrar de sisteme giriş yapamıyorsanız farklı bir tarayıcıdan ya da farklı bir aygıttan giriş yapmayı deneyin.
 • Sisteme tekrar de giriş yapamıyorsanız mümkün bir sunucu kusuru yaşanıyor olabilir. Bundan ötürü yarım saat sonra tekrar giriş yapmayı deneyin.
 • Tüm bunlara karşın sisteme hala giriş yapamıyorsanız PmAktif dayanak takımıyla irtibata geçin.

PmAktif Giriş Yaptıktan Sonra Hangi Süreçler Yapılabilir?

Sabancı tarafından Türkiye’deki monopol bayileri için geliştirilmiş bir platform olan PmAktif Philip Morris eserlerine bayilerin kolay ulaşım imkanı sağlar. İnhisar bayileri PmAktif ile yeni stoklarını takip edebilir ve online olarak sipariş verebilirler. Bu sayede otomasyon sistemiyle çarçabuk eser tedariği sağlayarak ödeme süreçlerini gerçekleştirebilirler.

PmAktif sisteminin monopol bayilerine sunmuş olduğu birtakım kolaylıklar.

Daha süratli ve Daha Kolay Sipariş Oluşturma: PmAktif ile inhisar bayileri daha kolay ve daha süratli sipariş oluşturabilirler. Bu sayede monopol bayileri şimdiki eser durumlarını takip ederek gereksinimi bulunan eserlere daha kolay ve süratli bir biçimde ulaşma imkânına sahip olurlar.

Stok İdaresinde Kolaylık: Monopol bayileri stok idare sistemiyle mevcut stoklarını takip edebilir ve eserlerde azalma olması durumunda çarçabuk sistem üzerinden sipariş oluşturabilirler.

Ödeme Kolaylığı: Monopol bayileri eser siparişleri sonrasında bir çok farklı yöntemle(havale, eft, kredi kartı) ödemelerini sistem üzerinden çarçabuk yapabilirler. Bu sayede tüm süreçlerini daha süratli ve daha inançlı bir biçimde gerçekleştirebilirler.

PmAktif Giremiyorum Ne Yapabilirim?

PmAktif sitesine giriş yapamıyorsanız birinci yapmanız gerek şey giriş yapmaya çalıştığınız aygıtın internete bağlı olup olmadığını denetim etmektir. Şayet aygıtınız internete bağlıysa şifrenizin gerçek olup olmadığını denetim ediniz. Şifreniz yanlışsa şifre yenileme sürecini yapınız. Şifreniz doğruysa ve PmAktif internet sayfası açılmıyorsa tarayıcınızın tarama geçmişini temizleyip tekrar giriş yapmayı deneyiniz. Bu sürece karşın giriş yapamıyorsanız farklı bir tarayıcıdan ya da farklı bir aygıttan giriş yapmayı deneyiniz. Tüm bunları yapmanıza karşın tekrar de sisteme giriş yapamıyorsanız PmAktif takviye takımıyla irtibata geçiniz.

PmAktif Şifre Yenileme-PmAktif Şifremi Unuttum

PmAktif şifrenizi unuttuysanız ya da yanlış hatırlıyorsanız PmAktif şifre yenileme sürecini yapmanız gerekmektedir. Artık size bu süreci nasıl yapacağınızı adım adım anlatacağız.

 • PmAktif şifre yenileme için öncelikle https://pmaktif.com/auth/login/select adresine gidiniz.
 • Ardından “İlk Giriş/Şifremi Unuttum” butonuna tıklayınız.
PmAktif Şifre Yenileme
PmAktif Şifre Yenileme

 • Daha sonra gelen ekrandan telefon numaranızı girip devam seçeneğine tıklayınız.
PmAktif Şifre Resetleme
PmAktif Şifre Resetleme

 • Son olarak da sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir biçimde girerek tekrar şifre alma sürecini tamamlayabilirsiniz.

PmAktif hakkında ayrıntılı bilgi paylaşımı yaptık. Sizler de merak ettiklerinizi yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu