Giriş

TEİAŞ Portal Şifremi Unuttum

Türkiye Elektrik İrtibat A.Ş. yani kısa ismiyle TEİAŞ Portal şifremi unuttum diyorsanız ya da TEİAŞ Portal şifre değiştirme hakkında bilgi arıyorsanız ayrıntıları okuyunuz. Size bu yazımızda TEİAŞ şifre değiştirme sürecini nasıl yapabileceğinizi adım adım anlatacağız.

TEİAŞ Şifre Değiştirme

TEİAŞ Portal şifre değiştirme süreci hayli kolaydır. Kimi vakit kullanıcılar şifrelerini unutabilmektedir. Sizler de TEİAŞ şifremi unuttum diyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek sizler de TEİAŞ şifrenizi değiştirebilirsiniz.

 • TEİAŞ Portalına Giriniz: TEİAŞ Portal şifre değiştirme süreci için öncelikle https://portal.teias.gov.tr/my.policy adresine gidiniz.
 • Şifremi Unuttum Seçeneğine Tıklayın: Akabinde “Şifremi Unuttum” seçeneğine tıklayınız.
 • Şifre Yenileme İçin Kullanıcı Bilgilerinizi Giriniz: TEİAŞ Portal yeni şifre almak için kullanıcı bilgilerinizi eksiksiz bir halde sisteme giriş yapınız. Şayet sisteme girilen bilgiler yanılgılı olursa yeni şifre alamazsınız. Bundan ötürü bilgilerinizi hakikat bir formda girmeye çalışın.
 • Şifre Sıfırlama Linkinin Maile Gönderilmesi: Bilgilerinizi girdikten sonra girmiş olduğunuz mail adresine TEİAŞ Portal şifre yenileme linki gelecektir. Bu linke tıklayınız.
 • TEİAŞ Portal Yeni Şifre Oluşturma: TEİAŞ Portal tarafından gönderilen maili açınız ve gelen şifre yenileme kontağına tıklayınız. Açılan pencereye yeni şifrenizi giriniz. Şifrenizi belirlerken en az 8 karakter uzunluğunda olmasına dikkat ediniz. Başka taraftan şifrenizde 1 büyük harf, 1 küçük harf, 1 özel karakter kullanmaya ihtimam şovunuz. İki satıra da yeni şifrenizi girip “Şifre Değiştir” butonuna tıklayınız.
 • TEİAŞ Portal Giriş Yapın: Yeni şifrenizle TEİAŞ portal giriş sürecini yapınız.
 • TEİAŞ Müşteri Hizmetlerini Arayın: Şayet tüm bu süreçlere karşın şifre değiştirme sürecini yapamadıysanız TEİAŞ müşteri hizmetlerini arayarak TEİAŞ Portal yeni şifre alma sürecinizi yapabilirsiniz.

TEİAŞ Portal şifremi unuttum hakkında ayrıntılı bilgi paylaşımında bulunduk. Artık de gelelim TEİAŞ Portal avantajları hakkında bilgi vermeye.

TEİAŞ Portal Şifremi Unuttum
TEİAŞ Portal Şifremi Unuttum

TEİAŞ Portal Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

TEİAŞ Portal kullanmanın bir çok avantajı bulunmaktadır. Bu portalı elektrik tedarikçileri, güç üreticileri ve öbür paydaşlar kullanabilirler. Portal üzerinden bir çok avantaja sahip olabilmek için TEİAŞ Portal’a çabucak giriş yapıp avantajları inceleyebilirsiniz.

 • TEİAŞ Portal kullanarak elektrik iletim bilgilerine problemsiz bir formda ulaşabilirsiniz. Bu sayede şimdiki elektrik iletim datalarını inceleyebilirsiniz. Böylelikle planlama ve idare süreçlerinizi daha süratli ve emniyetli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.
 • TEİAŞ Portal üzerinden süratli ve kolay bir biçimde süreç yapabilirsiniz. Tüm süreçlerinizi süratli ve pratik bir formda yapabilmek için TEİAŞ Portal’ı kullanmaya başlayabilirsiniz.
TEİAŞ Portal Giriş
TEİAŞ Portal Giriş

TEİAŞ Portal Giriş

TEİAŞ Portal giriş süreçler i epey kolaydır. TEİAŞ Portal’a giriş yaparak elektrik iletim datalarını inceleyebilir ve tüm süreçlerinizi sıkıntısız, kolay bir halde yapabilirsiniz. Artık gelelim TEİAŞ Portal giriş süreçlerinin nasıl yapılacağına. Size artık adım adım bu süreçlerin nasıl yapılacağını anlatalım.

 • TEİAŞ Portal giriş için öncelikle https://portal.teias.gov.tr/my.policy adresine giriş yapınız.
 • İkinci adım olarak açılan sayfada kullanıcı ismi ve parolanızı yazınız.
 • Son adım olarak “Giriş” butonuna tıklayınız.

Bu halde TEİAŞ Portal giriş süreçlerinizi meselesiz bir formda yapabilirsiniz.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu