Mail Giriş

Türkkep Giriş Yapamıyorum

Türkkep, Türkiye’nin birinci ve en büyük Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) hizmeti sağlayıcısıdır. Türkkep, 2005 yılından beri faaliyet göstermektedir ve Türkiye’de 1 milyondan fazla KEP kullanıcısına hizmet vermektedir. İnançlı ve elektronik ortamda evrak gönderme ve alma hizmetidir. KEP ile gönderdiğiniz dokümanlar, elektronik ortamda vakit damgası ve inançlı elektronik imza ile imzalanır. Bu sayede, gönderilen evrakların içeriği ve gönderim tarihi değiştirilemez. Türkkep giriş yapamıyorum sorunu yaşıyorsanız aşağıdaki adımları takip ediniz.

Kep Giriş Yapamıyorum

Türkkep giriş yapamamanızın birkaç nedeni olabilir. En yaygın nedenler şunlardır:

 • Şifrenizi yanlış giriyorsunuz. Şifrenizi hatırlayamıyorsanız, “Şifremi Unuttum” kontağını tıklayarak yeni bir şifre alabilirsiniz.
 • E-imzanızı yanlışsız kullanmıyorsunuz. E-imzanız yoksa, şifre kullanarak giriş yapabilirsiniz. E-imza kullanarak giriş yapmak için, e-imza uygulamanızı çalıştırın ve web sayfasındaki süreç kodunu uygulama ekranına yazarak Onayla düğmesine tıklayın.
 • Türkkep sistemlerinde teknik bir sorun var. Bu durumda, Türkkep web sitesinden yahut toplumsal medya hesaplarından bilgi alabilirsiniz.
 • Tarayıcı Geçmişini Temizlemek İçin:
  • Tarayıcınızı açın.
  • Ayarlar yahut Seçenekler: Tarayıcı ayarlarına gidin.
  • Gizlilik ve Güvenlik: Bu kısımda tarayıcı geçmişini temizleme seçeneklerini bulun.
  • Temizle: Geçmişi temizleyin ve tarayıcınızı tekrar başlatın.Tarayıcı geçmişini temizleyin. Tarayıcı geçmişi ve çerezler, giriş sıkıntılarına neden olabilir. Tarayıcı geçmişinizi temizleyerek sorunu çözebilirsiniz.Türkkep Giriş Yapamıyorum

Kep sistemlerinde teknik bir sorun olma mümkünlüğü düşüktür. Bu nedenle, öncelikle şifrenizi denetim etmenizi öneririm. Şifrenizi gerçek girdiğinizden eminseniz, e-imza kullanarak giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Eğer şifrenizi gerçek girdiğinizden ve e-imza kullanarak da giriş yapamadığınızda, Kep müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz.

İşte size yardımcı olabilecek birtakım ipuçları:

 • Şifrenizi girerken büyük/küçük harflere dikkat edin.
 • Şifrenizi girerken Türkçe karakter kullanmamaya dikkat edin.
 • E-imzanızı kullanırken, süreç kodunun hakikat olduğundan emin olun.

Türkkep giriş yapamıyorum sıkıntısını çözmek için adım adım talimatlar:

 1. Türkkep web sitesine gidin ve giriş sayfasına tıklayın.
 2. Kullanıcı ismi ve şifrenizi girin.
 3. Giriş” düğmesine tıklayın.

Eğer giriş yapamıyorsanız, aşağıdaki adımları deneyin:

 1. Şifrenizi denetim edin. Büyük/küçük harflere ve Türkçe karakterlere dikkat edin.
 2. E-imza kullanıyorsanız, e-imza uygulamanızı çalıştırın ve web sayfasındaki süreç kodunu uygulama ekranına yazarak Onayla düğmesine tıklayın.
 3. Kep sistemlerinde teknik bir sorun olup olmadığını denetim edin. kep web sitesinden yahut toplumsal medya hesaplarından bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu