Mail Giriş

Yandex Telemost Nedir? Zoom’dan Daha mı İyi?

Yandex Telemost Nedir? Zoom’dan Daha mı İyi?
Yandex Telemost Nedir? Zoom’dan Daha mı Âlâ?

Yandex Telemost son yıllarda birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Bilhassa son yıllarda dünyayı büyük bir pandemi sürecinin sarması ile birlikte beşerler dijital bağlantı kanallarını çok daha fazla kullanmaktadır. Bundan ötürü dijital irtibat alanında çok büyük ve süratli ilerlemeler kaydedilmeye başlandı.

Özellikle toplumsal uzaklık üzere temel şartların sağlanabilmesinde dijital bağlantı kanallarının epeyce değerli bir yeri olduğunu söylemek mümkündür. Bununla birlikte birçok mail servisi insanlara daha kolay irtibat kurabilmenin yollarını sunmaya başladı. Bunlardan birisi de Yandex Telemost özelliğidir. Günümüzde birçok kişi tarafından kullanılan Yandex telemost nedir sorusunun cevabını birçok kullanıcı merak etmektedir.

Yandex Telemost Ne İse Fayda?

Yandex telemost birçok kişinin hem iş hem de eğitim hayatında yeni yeni kullanmaya başladığı bir uygulamadır. Son yıllarda giderek kullanımı yaygın hale gelen Yandex telemost iş toplantılarından uzaktan eğitime kadar birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Bundan ötürü kullanıcılar ortasında zoom’dan daha mı güzel sorunsalı ortaya çıkmaktadır. Buna cevap verebilmek için ise en değerli birkaç özelliğinden bahsetmek gerekir:

  • Yandex telemost süratlice bir görüşme yapabilmeniz için sizlere her türlü olana çarçabuk sunmaktadır.
  • Aynı vakitte konferans görüşmelerine çok daha kolay bir iştirak avantajı sağlar.
  • İş toplantıları, uzaktan konferanslar, eğitim alanı üzere birçok farklı alanda kullanılabilmektedir.
  • Katılımcılar oluşturulmuş olan bir görüntü konferansa fiyatsız olarak katılabilmektedir.
  • Aynı vakitte 35 şahsa kadar büsbütün özel konferans görüşmeleri yapılabilmektedir.
  • Bunların yanında iştirakçilerin ekran paylaşımları gerçekleştirebilmeleri de tercih nedenlerinden biridir.

Bunlar ve daha fazlasını kullanıcılarına sunan Yandex Telemost son yıllarda çok daha geniş bir kitle tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Son derece başarılı olması ve fiyatsız kullanım imkânı sunması Yandex Telemost’u daha tercih edilebilir hale getirmektedir.

Yandex Telemost Nasıl Kullanılır?

Yandex tarafından yeni başlatılan telomost servisi büsbütün fiyatsızdır. Birebir vakitte iştirakçilerin rastgele bir üyelik hesabı açmalarına da gerek duyulmamaktadır. Son derece pratik bir Kullanıma sahip olması Yandex Telemost’un çok daha geniş bir kitle tarafından tercih edilmesinde tesirli olmaktadır. Yandex telemost üzerinde yer alan yönergeleri takip ederek birkaç dakika içerisinde bir görüntü oluşturabilmeniz mümkün olmaktadır.

Oluşturulan bir irtibat aracılığı sayesinde öbür şahısların iştirakini sağlamanız mümkündür. Görüşmeye iştirak gerçekleştirmesi istenilen kullanıcılara bu ilişkiyi paylaşmanız gerekir. Katılımcılarınızın da rastgele bir formda üyelik açmasına gerek bulunmaz. Görüşmeye dahil olabilmek için temasa tıklamaları kafidir. Bununla birlikte Yandex bu hizmetini günümüzde Yandex browser 17.0 ile Google Chrome 70 ve üstü tarayıcılarda kullanıma sunmaktadır.

Aynı vakitte Windows 10 ve macOS 10.14 ve üstü işletim sistemlerinde program olarak kullanılabilme bahtına sahip olunmaktadır. Bununla birlikte iOS taşınabilir işletim sisteminde Yandex mail ya da Yandex Disk alanında kullanıma uygundur. Android kullanıcıları ise Yandex Disk taşınabilir uygulamalarında çarçabuk kullanabilmektedir.

Yandex Telemost Nedir? Zoom’dan Daha mı Âlâ? makalemizin sonuna geldik. Yandex hakkında daha fazla makale için Yandex Mail Kota Sorgulama Nasıl Yapılır? yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu